narzedzia ogrodnicze ze stali nierdzewnej

narzedzia ogrodnicze ze stali nierdzewnej

Aquaponics Jak-Jak działa aquaponics Pracy

Jeśli jesteś zaniepokojony „aquaponics jak” w tworzeniu systemu własnych aquaponics, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Omawia się, jak skonfigurować system, w jaki sposób zarządzać systemem, jak zaprojektować system, a inne ważne informacje związane z aquaponics, które trzeba wziąć pod uwagę.płyty stropowe

Jednym z głównych celów w wymyślanie tego aquaponics jak artykuł jest pomaga ludziom stać się dobrze zorientowany o aquaponics i jak to się robi. Więc zacznij konfigurowania podróż aquaponics z tej prostej informacji oraz znaleźć odpowiedzi kwerendy wszystkich. Jest to bezproblemowe!

Jak skonfigurować prosty system aquaponics?

Aby uruchomić system własnych aquaponics potrzebne są następujące narzędzia i materiały:

 Pond Pompa wody

 · Duża czy mała wanna grow

 · Duży wąż ogrodowy

 drutu Ptak

 · Dzieło kamienie wanną ryb

 · Staw bin

 Rośliny Ryby

 · Cyfrowy zegar

 · Pompa powietrza z wylotów

1. Można rozpocząć małego lub dużego systemu, ale zbyt duże lub zbyt małe, nie jest wskazane, aby uruchomić system aquaponics.

2. Dig grunt, aby umieścić swoją wanna dla ryb. Wanna musi być umieszczone nieco niżej na powierzchni podłoża, ponieważ potrzebny odcień, aby utrzymać poziom temperatury w prawo.

3. Podłączyć kable niezbędne do pompowania. Umieść swoje wodoodporne przedłużaczy uszczelnione, aby być bezpieczne z przyczyn elektrycznych. Pompa wody i powietrza musi być podłączony do gniazdka zasilania elektrycznego, aby pomóc mu funkcjonowanie.

4. Podłącz wąż ogrodowy z pompą wody stawu i ustawić go z zegarem cyfrowym w celu utrzymania lub kontroli przepływu i ilości tlenu to daje zarówno do wanny.

5. Upewnij się, że „rosną wanna” lub „tub roślin” jest wyższa niż wanna ryb.

6. Upewnij otwory w dnie wanny rosną tak, że woda może zejść do wanny ryb następnie wrócić do wanny roślin przy użyciu pompy wodnej.
http:/www.rankingac.com.pl
– autor artykułu