narzedzia ogrodnicze wypozyczalnia

narzedzia ogrodnicze wypozyczalnia

Niezbędne są również wody i ziemi lub miejscu, które jest wolne od bieżącej wody, z dala powrotem do domu, ale w pobliżu ogrodu. Kompost pit powinien być z dala od domu, ponieważ ma nieprzyjemny zapach.

Można go wytworzyć wykopania dołu lub ubijając materiałów na ziemi.

Przygotowanie kompostu obornika

Kompost pit jest miejscem, gdzie rolnicy tworzyć własne kompost obornik.wulkanizacja tychy ścieków, odchodów zwierzęcych, popiół z drewna są umieszczane w boksie.

Kroki

1. Wybierz odpowiednie site.this powinno być to miejsce, które jest tak blisko domu, ale bliżej do ogrodu, gdzie będzie używany nawóz.

2 . Oczyść miejsce poprzez wycinanie buszu używając Panga i grabie.

3. Przygotować pit używając jembe lub łopatę. Pit powinna wynosić 1 ft głębokie i o dowolnej szerokości, że rolnik chce.

4. Zbieranie materiałów do kompostu. Są to trawy, resztek pożniwnych liście, odchody bydła, drobiu, owiec, kóz i odchody, skorupki jaj, jesion, groch strąki fasoli ans.

5. Włóż trudno pozostawia u podstawy. Następnie położyć pierwszą warstwę materiałów zebraniu. Umieścić warstwę gleby bogate w materię organiczną na pierwszej warstwie, ANS wodę posypać.

6. Powtórz powyższe kroki aż do około jeden i pół metra high.leave biodra na 3 do 4 tygodni w spokoju ponownie ułożyć warstwę zaczynając od górnej warstwy będzie się jeszcze przez 3 do 4 tygodni, należy powtórzyć ponowne rozmieszczenie aż 4 miesiąca i nawóz będzie gotowy do użytku.

7. Jeśli materiał jest przygotowanie się do dołu, oddzielna dół powinien być tak przygotowane, że materiał kompost jest tam umieszczone, gdy ulega zmianie. Jeśli jest to stos, powinien być włączony do ziemi obok hałdy.

porównaj ubezpieczenia oc
– autor artykułu