narzedzia ogrodnicze z miedzi

narzedzia ogrodnicze z miedzi

Ponad zimowania roślin

Miałeś wielkie wegetacji, rośliny są na balkonie lub w pojemnikach na patio lub są one wewnątrz rośliny, które można umieścić na zewnątrz na lato i wszystkie one rosną jak chwasty. Niezależnie od przyczyny, rośliny muszą być zabezpieczone na zimę. Nawet wytrwałych rośliny, które przetrwały w ziemi może nie mieć go w garnku.wyroby-kute.pl Na ziemi istnieje duża szansa, że ??korzenie tej rośliny nie zamarznąć, ale w garnku, kilka dni poniżej zamrażania może zabić rośliny.

narzedzia ogrodnicze z miedzi

Tak okres wegetacyjny rozpoczyna się na wyciszenie miarę zbliżania się zimy, nadszedł czas, aby zacząć myśleć o postawieniu rośliny w środku. Musisz dostosować je przed pierwszym mrozem. Umieścić je z powrotem na zewnątrz, gdy wszystkie niebezpieczeństwa zamarznięcia minęło. Czy to w garażu lub den obowiązują pewne zasady. Po pierwsze należy pamiętać, że rośliny mają aktywnych i nieaktywnych okresów. Więc twoim celem dla zimujących na to, aby rośliny przetrwają, nie koniecznie zrobić dużo rośnie. Więc jedno wielkie niebezpieczeństwo minęło podlewania. Jeśli w dalszym ciągu wody w tym samym tempie jak w okresie wegetacji będziesz miał dużo zgnilizny korzeni i wiele martwych roślin. Sztuką jest tu wody wystarczy, aby utrzymać rośliny żywe, ale nie na tyle, aby je dalej rozwijać.

Zdradliwy? Tak, ponieważ różne rośliny mają różne wymagania, więc trzeba uważać, bardzo ostrożnie, aby określić, ile każda roślina wymaga, aby utrzymać się przy życiu, ale niekoniecznie nadal rosnąć. Więc pozwala wybrać miejsce, aby umieścić rośliny, która ma wystarczającą ilość światła. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo potraw spustowe i potem myśleć wody. Pamiętaj celem tutaj jest dla rośliny, aby przetrwać, a nie rosnąć. W nieogrzewanym garażu, może się okazać, że masz tylko podlewać raz w miesiącu w okresie zimowym.
http://mojaportugalia.com
– autor artykułu